Gizlilik Politikası

İzanLab

İZANLAB A.Ş. 2016 yılında, şirket merkezi Ankara’da ; tarafsız ve akredite laboratuvar olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Çalışma alanları; çimento, çimento hammaddeleri, çimento katkı ve yardımcı maddeleri, kömür analizleri ve maden analizleridir.

Son sistem cihazlarıyla 6 katlı laboratuvarında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sera Gazlarının Emisyonunun Kontrolu ve Takibi Yönetmeliği çerçevesinde her türlü girdi ürün yakıt ve hammaddelerde, ara ürünlerde, çıktı ürünlerde Toplam Karbon ( TC ), Toplam İnorganik Karbon (TIC) ve Toplam Organik Karbon ( TOC ) analizlerinde de çalışmalar yapmaktadır.

Uzman kadromuzda 40 yıllık tecrübe ve deneyime sahip mühendislerimizin yanında tekniker ve teknisyenlerimiz ile de hızlı, kaliteli hizmetler vermeyi hedeflemektedir.

Laboratuvarımız, açıldığı ilk günden itibaren TS EN ISO / IEC 17025 Standardına uygun olarak çalışmalarını sürdürüp gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra 4 Temmuz 2017 tarihinde TÜRKAK tarafından TS EN ISO / IEC 17025 Standardına göre “AKREDİTE“ edilmiştir.